Mydła

Rozwiń filtry
Mydło nie kojarzy Ci się najlepiej? Zapomnij o przesuszających skórę kostkach z wątpliwym składem. Teraz mydła to małe, ręcznie robione dzieła sztuki, z cudownie pielęgnującymi składnikami.
Jeśli cenisz sobie minimalizm lub szukasz produktu do mycia najmłodszych, wypróbuj mydełko Miś od Czterech Szpaków. Zawiera lanolinę, o właściwościach zmiękczających skórę. Ekologiczne sprzątanie domu? Spróbuj mydła Przepiórka, które łączy w sobie siłę działania i nie straszny mu uporczywy brud oraz delikatność, dzięki czemu możesz nim umyć także ciało.
W ofercie krem de la krem możesz wybierać spośród mydeł w kostce, peelingujących, w płynie czy w piance. Znajdzie się też coś dla dzieci (koniecznie zobacz tęczową piankę od LaQ! Dzieci szaleją na jej punkcie, a bezpieczny skład sprawia ze mogą używać go bez obaw), dla facetów, dla fanów pięknych zapachów i dla kosmetycznych minimalistów. Mycie się mydłem to nie tylko szereg korzyści dla skóry, ale pielęgnacja w wersji less waste, ponieważ nie zostaje po nim plastikowy pojemnik.
preloader