Sole do kąpieli

Rozwiń filtry
Szczęśliwi ci, którzy posiadają wannę! Te chwile domowego SPA we własnej łazience są naprawdę nieocenione. Moment, w którym wypełniasz wannę ciepłą wodą, zanurzasz się w niej i oddajesz błogiemu relaksowi jest cudowny, ale może być jeszcze lepszy…
A to za sprawą naturalnych kuli, pudrów i soli do kąpieli. Nie tylko barwią wodę i pięknie pachną, ale zostawiają na skórze nietłustą, otulającą powłoczkę, dzięki której nawet jeśli kąpiel będzie odrobinę za długa, nie pozostawi na skórze śladu w postaci przesuszenia. Koniecznie wypróbuj obłędne kule do kąpieli od Sisi&Me, które bazują na znanej ze swoich unikatowych właściwości soli Epsom – łagodzi bóle stawów i mięśni, ma pozytywny wpływ na skórę podrażnioną i trądzikową. Zawarte w nich oleje eteryczne mają działania odprężające, łagodzące zmęczenie, a nawet poprawiające nastrój.
Kąpiel z użyciem takich perełek będzie podwójnie przyjemna – skóra po niej nabierze niesamowitej miękkości, a Ty poczujesz się w pełni zrelaksowana i szybko zapomnisz o trudach mijającego dnia.
preloader