Peelingi

Rozwiń filtry
Regularny peeling ciała to pierwszy krok do zadbanej skóry. Złuszczając martwy naskórek zapewniasz skórze wyjątkową gładkość i miękkość oraz ułatwiasz wchłanianie substancjom aktywnym z produktów nawilżających.
Peelingi i scruby, które znajdziesz w ofercie krem de la krem są w pełni naturalne i nie zawierają szkodliwego dla środowiska mikroplastiku. Bazują na czystych składnikach takich jak cukier i sól, a dodane do nich naturalne oleje wspaniale odżywiają skórę, regenerują ją i wspomagają walkę z cellulitem. Peeling dobieraj do swoich potrzeb - jeśli Twoja skóra ma skłonności do podrażnień raczej unikaj peelingów na bazie soli lub nie używaj ich w problematycznych miejscach. Używaj go 2-3 razy w tygodniu dla uzyskania optymalnych efektów.
Jeżeli nie przepadasz za peelingami, również mam dla Ciebie propozycję – nasz bestseller, czyli genialna szczotka do masażu ciała (klik) na sucho, którą z powodzeniem zastąpisz peeling. W tej zakładce znajdziesz też mydełka peelingujące i czyste glinki, z których możesz robić maseczki do twarzy lub okłady na ciało.
preloader