Kremy BB

Rozwiń filtry
Pierwotnym przeznaczeniem kremów BB (Blemish Balm) było tuszowanie zaczerwienień po zabiegach laserowych. Jednak z czasem ich unikatowa formuła nabrała rozgłosu i tak stały się na tyle popularne, że wiele z nas nie wyobraża sobie bez nich makijażu! Czym charakteryzuje się krem BB? To doskonałe połączenie właściwości pielęgnacyjnych kremu z pigmentem, który pozwala na wyrównanie kolorytu skóry.
Przy cerach problematycznych sięgaj po krem BB z mocniejszym kryciem, jak ten z Asoa czy Clochee. Coraz częściej firmy tworzą kremy BB z filtrem SPF, co jest sytuacją idealną. Pielęgnacja, makijaż i ochrona w jednym kosmetyku! Kremy BB mają również różne wykończenia – matują lub rozświetlają cerę. Dają krycie porównywalne z podkładem, idealnie stapiają się z cerą i zapewniają naturalny efekt. Z pewnością znajdziesz wśród nich taki, który sprosta Twoim oczekiwaniom.
Krem BB może być stosowany solo lub jako koloryzująca baza pod makijaż. Czy w przypadku używania kremu BB potrzebny jest dodatkowo krem pielęgnacyjny? To zależy – oczywiście od indywidualnych potrzeb Twojej skóry. Zachęcam do przetestowania kremu BB, gdyż jest to kosmetyk bardzo uniwersalny.
preloader