Alkemie - krem de la krem

Alkemie

Rozwiń filtry
Marki Alkemie nie trzeba chyba przedstawiać żadnej entuzjastce naturalnych kosmetyków. Receptury tych produktów powstały z połączenia pasji, tradycji i najnowszych osiągnięć kosmetologii. Alkemie to pokarm dla skóry, który działając wielowymiarowo, przywraca skórze równowagę, niezbędną do jej prawidłowego funkcjonowania.
Do ich produkcji wykorzystywane są wyłącznie najnowocześniejsze surowce, które pochodzą ze zrównoważonych, ekologicznych źródeł, a ich skuteczność potwierdzają badania kliniczne - choć rzesze zadowolonych klientek również nie mogą się mylić!
Swoją efektywność kosmetyki Alkemie zawdzięczają wysokim stężeniom każdego ze składników. Receptury zawierają naturalne promotory przenikania, które wspierają transport substancji aktywnych w głąb skóry. Kosmetyki Alkemie są odpowiednie dla wegan i wegetarian (na każdym z nich znajdziesz stosowne oznaczenie) i nie były testowane na zwierzętach. Odkryj świat Alkemie, pełen skutecznie działających, nowoczesnych produktów do pielęgnacji twarzy.
preloader