Stone

Rozwiń filtry
Czy wierzysz w moc kamieni? Pierwotnie wykorzystywano je jako surowiec do wyrobu przedmiotów codziennego użytku, ozdób i talizmanów. W kulturach pierwotnych kamienie były symbolem ludzkich uczuć, wierzeń, a także stosowane powszechnie jako środek leczniczy. Każdy kamień ma swoje unikatowe właściwości.
Stone to polska marka, która oferuje przedmioty z kamieni lub z ich dodatkiem, jak na przykład piękne spinki do włosów. Do wyboru z różnymi rodzajami kamieni, w kilku kolorach. To nie tylko wygoda ale i uzupełnienie każdej stylizacji - zarówno codziennej jak i bardziej eleganckiej. Doskonale trzymają włosy, nie szarpią ich i nie zsuwają się z głowy. Fryzura ze spinką Stone przykuwa uwagę i sprawia, że włosy są ujarzmione przez długie godziny. Niezależnie od tego, czy wierzysz w dobroczynne działanie kamieni czy nie - spinka jest po prostu piękna i praktyczna.
Nowością są buteleczki o pojemności 10 ml i 50 ml, w których umieszczone zostały różne rodzaje kamieni. Wszystko po to, by dodać właściwości olejkowi lub serum, które do nich wlejesz. Mniejsze butelki mają wygodną kuleczkę roll-on do aplikacji, mogą posłużyć także jako flakonik na perfumy.

Ups, wyszukaj mnie w odpowiedniej kategorii lub marce.

preloader