Pomysł na utworzenie krem de la krem zrodził się z mojego głębokiego przekonania o cudownych możliwościach tkwiących w naturze. Ta wiedza, połączona z wieloletnią kosmetyczną pasją i troską o ludzkie piękno, zdecydowała o założeniu sklepu z wyjątkowymi kosmetykami naturalnymi.

Z wykształcenia jestem magistrem kosmetologii i farmaceutką, a moją pasją są właśnie kosmetyki naturalne – uwielbiam je poznawać, testować, analizować składy…

Obiecałam sobie, że najważniejsza w moich kosmetykach będzie skuteczność ich działania, przyjemność korzystania, a przede wszystkim widoczny efekt na Twojej skórze i włosach.

Osobiście testuję i wybieram produkty, które trafiają do mojego sklepu.

Gwarantuję, że moja głowa jest – i zawsze będzie – pełna pomysłów na prezenty, promocje i niespodzianki dla Was, a także zaskakiwanie dostarczanymi paczkami 😉 Cichutko więc radzę, byś była przy mnie na bieżąco…

Kosmetyki naturalne są tym, co szczerze kocham i na czym naprawdę nieźle się znam, więc poza zakupami, zapraszam Cię do kontaktu gdybyś chciała o coś spytać, upewnić się, poprosić o radę.

 

Pięknego dnia!
Magdalena

preloader