Pomysł na utworzenie krem de la krem zrodził się z mojego głębokiego przekonania o cudownych możliwościach tkwiących w naturze. Ta wiedza, połączona z wieloletnią kosmetyczną pasją i troską o ludzkie piękno, zdecydowała o założeniu sklepu z wyjątkowymi kosmetykami naturalnymi.

Z wykształcenia jestem magistrem kosmetologii i farmaceutką, a moją pasją są właśnie kosmetyki naturalne – uwielbiam je poznawać, testować, analizować składy…

Obiecałam sobie, że najważniejsza w moich kosmetykach będzie skuteczność ich działania, przyjemność korzystania, a przede wszystkim widoczny efekt na Waszej skórze i włosach.

Dlatego wybrałam osobiście sprawdzone, w pełni czyste i przede wszystkim efektywne składniki produktów. Nie znajdziecie tutaj ulepszaczy, parabenów, silikonów, PEG-ów, SLS czy sztucznych barwników i zapachów.

Gwarantuję, że moja głowa jest – i zawsze będzie – pełna pomysłów na prezenty, promocje i niespodzianki dla Was, a także zaskakiwanie dostarczanymi paczkami. Cichutko więc radzę, byście byli przy nas na bieżąco…

Kosmetyki naturalne są tym, co szczerze kocham i na czym naprawdę nieźle się znam, więc poza zakupami, serdecznie zapraszam do kontaktu gdybyście chciały o coś spytać, upewnić się, poprosić o radę.

Pięknego dnia! 

       Magdalena
krem de la krem

10 zł

preloader